NLP EĞİTİMLERİ

NLP eğitimlerimizin İlk adımı, NLP Practitioner (NLP Uygulayıcı) Programıdır. Bu programı tamamladıktan sonra, NLP Master Practitioner (NLP Usta Uygulayıcı) Programı’na katılabilirsiniz. Katılım sonunda uygulanacak test ile tarafınıza NLP Practitioner ve Master Practitioner belgesi verilecektir.

NLP PRACTITIONER  EĞİTİMLERİ

Yaşamlarımızın belirli noktalarında kendimize farklı sorular sormaya başlarız. Yeni bir şeylerin arayışı için, ya da yaşamımızın anlamını bulmak için yolculuklara çıkarız. Peşinde olduğumuz şey, daha verimli bir şekilde ‘Öğrenmek’, ailemiz ve arkadaşlarımızla daha kolay ‘İletişim Kurmak’, iş hayatımızda kendimize daha fazla ‘Zenginlik Yaratmak’ ya da Ruhsal Yolculuğumuzla ilgili daha fazla anlayış edinmek için iç dünyamızı ‘Keşfetmek’ olabilir. Bu değişim için karar vermiş olabiliriz.

Bu yollardan hangisinde yürümekte olursanız olun, NLP’nin çağrısına kulak verip çalışmalara katıldığınızda, daha hızlı, daha etkili ve daha başarılı olmak için yardım alacaksınız.

NLP bir sanat, bir bilim ve bir keşif yolculuğudur. Bir insan olarak mükemmel olmak için çaba göstermektir. Kişisel özgürlüğünüz için size sunulan büyülü bir araçtır.

Gelin NLP çalışmalarının dilini, yöntemlerini ve tekniklerini kullanmaya başladıktan sonra sizi bekleyen değişimleri birlikte hayal edelim. Aileniz, eşiniz ve arkadaşlarınızla daha tatminkar ilişkiler kurabileceksiniz; eğitim alanında muhteşem sonuçlar alabileceksiniz; dehanıza erişeceksiniz; İş hayatında büyük başarılar kazanacaksınız; hayatınızın her alanı daha fazla zenginlikle dolacak!…

NLP Pratisyeni olmak, gerçek potansiyellerinizin farkına varmanız için bir başlangıçtır. NLP Pratisyen Eğitimi’nin içeriği, üniversitelerde, iş dünyası eğitimlerinde ya da kitaplarda bulunmaz. Bu bilgilerin içeriği sizin içinizde gizlidir. Kişisel Dehanız içinizde sizin onu bulmanız ve kullanmanız için bekliyor. Bu eğitim programı size uyanış ve keşif yolculuğunuzun anahtarını verecek!..

Uluslararası NLP standartlarına uygun olan bu program, size yarardan çok zarar getiren düşünce, söz ve davranış alışkanlıklarınızdan kurtulmanız ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz için yardımcı olmak gayesiyle hazırlanmıştır.

NLP İLE SİZ NEYİ BAŞARACAKSINIZ?

Eğitimci iseniz, bilinçaltına yönelerek daha hızlı ve etkin eğitebileceksiniz.

Danışman iseniz, uzmanlığınızı pekiştireceksiniz ve daha çok tercih edileceksiniz.

NLP’ yi meslek edinmek istiyorsanız, uluslararası geçerli sertifikalı bir profesyonel olacaksınız.

Satış-müzakere yapıyorsanız, alıcının alış stratejilerine göre satış yapabileceksiniz; ikna ve pazarlık gücünüz gelişecek.

Yönetici iseniz, ekibinizin herhangi bir direnç ile karşılaşmayan lideri olacaksınız.Kişisel performansınızı, istediğiniz anda istediğiniz düzeye çıkarabileceksiniz.

Gösteri yapıyorsanız, sahne becerilerinizi en rafine düzeyde kullanabileceksiniz; sunumunuzu profesyonelce tasarlayabileceksiniz; dinleyicilerinizi bilinçaltı düzeyde etkileyebileceksiniz.

Ebeveyn iseniz, çocuğunuzla uyumlu, kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz.

İletişim alanından iseniz, vücut dilinizi, sesinizin tonunu, en yüksek kapasitede kullanabileceksiniz ve çok kısa sürede istediği sonucu alabilen bir iletişim uzmanı olacaksınız.

NLP İŞ YAŞAMINIZDA SİZE NELER SAĞLAR?

Hedef belirlemek

Tüm duygu, düşünce ve davranışlarınızı harekete geçirecek hedeflerinizi nasıl belirleyebilirsiniz?

Duyguları yönetmek

İş yaşamınızdaki olumlu duygularınızı artırmak ve olumsuz duygularınızdan kurtulmak performansınızı ne kadar artırır?

Kişisel motivasyonu sağlamak

Kendinizi en iyi şekilde motive etmeyi öğrenmek başarınızı ne kadar artırır?

Davranış ve alışkanlıkları yönetmek

Hedeflerinize götürmeyen davranış ve alışkanlıklarınızı değiştirmek ve yerine hedefe götürecek olanları oluşturmak size ne avantaj sağlar?

Ekip içi iletişim ve ilişkileri geliştirmek

Yönetici, iş arkadaşı ve astlarınızla iletişim ve ilişkilerinizi geliştirmek ekip başarınızı nasıl etkiler?

Satış hedeflerine ulaşmak

Müşterileriniz ile iletişim ve ilişkilerinizi geliştirmek satış hedeflerinize ulaşmanızı nasıl etkiler?

NLP, geliştirdiği araç ve tekniklerle iş dünyasında değişime hızlı uyum sağlayan ve çalışanlarının performanslarını sürekli artırıp pazarda rekabet avantajı yaratan öncü şirketlere hizmet etmeye devam etmektedir.

NLP KULLANIM ALANLARI

 • Eğitimde NLP

 • Hızlandırılmış öğrenme,

 • Ders çalışma motivasyonu kazandırılması,

 • Öğrenmenin öğrenilmesi,

 • Hafıza teknikleri,

 • Yaratıcı öğrenme,

 • Öğrenme zorluklarının yenilmesi,

 • Etkili ders sunumu hazırlama,

 • Dinleyici ve öğrencilerin algı kanallarına göre eğitim verebilme,

 • Öğretmenlerin yetiştirilmesi,

 • İş dünyasında NLP

 • Liderlerin eğitimi,

 • Yöneticilerin eğitimi,

 • Teknisyenlerin eğitimi,

 • Takımların eğitimi,

 • Bir bütün olarak öğrenen organizasyonların kurulması,

 • Başarılı yöneticilerinin/satıcıların vb. modellenerek davranışlarının astlarına/diğer meslektaşlarına aktarılması,

Eğitim Süresi :Hayatınızın en güzel 9 günü

NLP MASTER PRACTITIONER EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı

NLP Master Practitioner eğitiminin temel amacı, olan NLP Practitioner eğitiminde verilen bilgi ve tekniklerin özümsenerek bu alandaki birikimin zenginleştirilmesi ve tekniklerin uygulanmasında da pratik kazanılmasıdır. Katılımcılar yepyeni tekniklerle zenginleşen alet çantalarıyla NLP teknikleri arasında ihtiyaç doğrultusunda ustaca geçişler yapabilmeyi, sistem bütünlüğünü dikkate almayı, yardımcı araç ve disiplinlerden faydalanmayı öğrenirler.

Eğitime katılanlara, gelişim ve uygulama sürecinde süpervizyon danışmanlık desteği sağlanır. NLP Master Practitioner eğitiminden mezun olanlar, genel kullanımdaki bütün NLP tekniklerine hâkim olur ve bunları rahatlıkla ve başarıyla uygulayabilir.

Eğitim sonunda katılımcılara INLPTA onaylı uluslararası geçerli NLP Master Practitioner Sertifikası verilir. Bu programa katıldıktan sonra NLP Trainer programına katılarak birer eğitmen olmanız da mümkündür.

NLP TRAINER UZMANLIK EĞİTİMİ

NLP Practitioner ve Master eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış kişilerin katılabileceği bir eğitim programıdır.

Eğitimini tamamlayan ve uygulamalı sınavda başarılı olan Trainer adaylarımız, NLP eğitimleri verme hakkını elde ederler.

Eğitim içeriği,

►Nlp Practitioner Tekrarı

►Nlp Master Practitioner Tekrarı

►Temel Koçluk Becerileri

►Eğitimcinin Eğitimi

►Etkili Sunum Teknikleri

NOT: NLP Trainer Uzmanlık eğitimine gelen her katılımcı tercih edilen konu başlığı hakkında 2 gün sürecek sunum hazırlayacak, sunumu video çekimi eşliğinde izlenecek ve değerlendirilmesi yapılacaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Tefviz Akademiyle Tanışmak İçin Formu Doldurun